Zajęcia Fitness - Gym Adria Rumia

POWER PUMP (SZTANGI)

Zajęcia przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, prowadzone z użyciem specjalnie przystosowanych do tej formy ruchu sztang i obciążeń. Zmiana obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych grup mięśniowych oraz indywidualnej siły uczestnika. Zajęcia łączą trening wydolnościowy i wzmacniający, dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej jest skuteczniejsze. Efektem jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozbudowania mięśni.

 

CROSS TRAINING

Crossfit to ogólnorozwojowy program, który kształtuje formę i siłę organizmu. Na całym świecie uprawiają go zarówno zawodowi sportowcy, emeryci, jak i mamy, które chcą po ciąży wrócić do formy. Głównym założeniem treningu jest osiągnięcie sprawności w dziesięciu różnych obszarach fizycznych. Należą do nich: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność. Ćwiczenia te wzmacniają mięśnie, zwiększają zakres ruchu niemal wszystkich stawów i wyrównują masę mięśniową, która poprzez wcześniejszy trening mogła nieregularnie się rozwijać. Właśnie w ten sposób Crossfit kształtuje całą sylwetkę.

  PILATES

Zajęcia mające na celu uzyskanie równowagi ciała. Pilates jest spokojną odmianą zajęć, która w parze z poprawnym oddychaniem widocznie poprawia wytrzymałość oraz elastyczność wszystkich partii mięśniowych jednocześnie wysmukla je. Na zajęciach intensywnie pracują mięśnie głębokie, które odpowiadają za stabilizację kręgosłupa. Ten rodzaj ćwiczeń pomaga neutralizować ból kręgosłupa, poprawia postawę naszego ciała oraz koordynację ruchową. Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku przede wszystkim dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia.

  TRENING OBWODOWY

Trening odbywa się z wykorzystaniem różnych przyborów w tym obciążeń. Uczestnicy zajęć wykonują ćwiczenia w tzw. obiegu, każde ćwiczenie trwa 1 minutę po czym następuje zmiana stacji. Jest to kompleksowy trening, który angażuje wszystkie partię mięśniowe do intensywnej pracy przez co poprawia sprawność fizyczną, wytrzymałość siłową koordynację całego ciała. Ten rodzaj zajęć przeznaczony jest dla osób, które nastawione są na szybkie efekty swojej pracy. Do 700 spalonych kilokalorii.

  TURBO SPALANIE

Bardzo intensywny i efektywny trening metaboliczny, który zbudowany jest z 4-minutowych interwałów. Każde ćwiczenie trwa 20 sekund po czym jest 10 sekund na odpoczynek. Wysiłek kardio przeplatany jest wysiłkiem siłowym przez co angażowane są wszystkie partię mięśniowe. Trening zwiększa wydolność organizmu, przyśpiesza metabolizm oraz intensywnie spala tkankę tłuszczową. Druga część zajęć skupiona jest na rozciągnięciu wszystkich grup mięśniowych poprawiając ich elastyczność. Do 700 spalonych kilokalorii.

  STRETCHING/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia polegające na rozciąganiu poszczególnych partii mięśniowych w połączeniu z profilaktyką i leczeniem dolegliwości bólowych narządów ruchu. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia opierają się na ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających, oddechowych i na wyciąganiu kręgosłupa w osi długiej. Ich istotą jest z jednej strony ukształtowanie prawidłowej postawy ciałą, z drugiej profilaktyka.

TRENING Z KETTLAMI

Kettle dają rewelacyjne efekty, w krótszym czasie niż trening z tradycyjnymi hantlami. Ćwiczenia z odważnikami angażują do pracy niemal wszystkie partie mięśniowe - dzięki temu poprawiają siłę, wytrzymałość, kondycję i pomagają skuteczniej walczyć ze zbędnymi kilogramami

  

  BODY SHAPE (ZGRABNA SYLWETKA)

Zajęcia ogólnorozwojowe o średniej intensywności w których wykonujemy ćwiczenia z przyborami (step, taśmy, piłki) lub bez ich użycia. Trening w którym ćwiczone jest całe ciało. Pozwala na poprawę koordynacji ruchowej, wysmuklenie sylwetki oraz poprawę postawy naszego ciała. Trening o średniej intensywności ruchowej. Do 450 spalonych kilokalorii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instruktorzy Fitness